logo

1992′ den beri Özerteks olarak, Dünya için üretiyoruz

 

Özerteks ürünlerini dünyanın çeşitli bölgelerinde konusu ile ilgili düzenlenen fuarlarda müşterilerinin beğenisine sunar. Özellikle Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu’ya yaptığı ihracatlar ile bu bölgelerde kalitesini müşteri memnuniyetleri ile kanıtlamıştır.
+90 212 771 36 71 info@ozerteks.com
Image11

Hakkımızda

Gelecek Vizyonu

Tasarım, üretim ve lojistik araçlarımızı geliştirerek geleceğe hazırlanıyoruz. “Mutlu müşteriler” ailemizi büyütmek için inovatif yaklaşımlar geliştiriyoruz.

Üretim Araçları

Bilgisayar kontrollü elektronik makinelerle yapılan üretimle birlikte kalite ve verimliliği artırıyor, uluslararası alanda pazar payımızı büyütüyoruz.

Arge Yatırımları

Gelişen dünya piyasalarındaki zorlu rekabet şartlarında başarıyı sürdürülebilir kılmak için ARGE yatırımlarına çok önem veriyoruz.

Çevreci Yaklaşım

Yeşil ve temiz bir dünya için gelişmiş ekipman parkurumuzla doğaya zarar vermeden çevreci üretim yapıyoruz.

Global Bakış

Ürettiğimiz ürünleri 3 kıtada 40’ın üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz. Büyüyen pazar payımızla birlikte yeni kültürlerle tanışmanın heyecanını yaşıyoruz.

Lojistik Çözümler

Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak için yenilikçi lojistik yaklaşımlar uyguluyoruz.

Özerteks logo

1992′ den beri, Dünya için üretiyoruz

Özerteks ürünlerini Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Uzakdoğu’ya yaptığı ihracatlar ile bu bölgelerde kalitesini müşteri memnuniyetleri ile kanıtlamıştır.
g

Fabrika

Nurettin Sözen Cd. No:11 Hadımköy /İstanbul

r

E-Mail

info@ozerteks.com

e

Müşteri Hizmetleri

Tel: +90 212 771 36 71

Özerteks

Üretiminin % 80’ini ihraç eden Ozerteks, üretim ve depolama ile 15.000 m2’si kapalı alan olmak üzere hadimkoy/istanbul’da üretimini gerçekleştirmektedir. Mamul kumaş üretimi ortalama 2.000.000 m2’dır.

Mevcut dokuma teknolojisi ile kadife kumas üretilmekte, viscon,pamuk,polyester,akrilik duz ve jakarli varyasyonlu desen çalışmasına müsait dokuma makinalarında dokuma üretimi yapılmakta top ve/veya iplik boyalı kumaş üretimi gerçekleştirilmektedir.

Günümüz teknolojisini her aşamada kullanan,üretim sürecinde iskon, pamuk, akrilik gibi materyaller ile döşemelik kumaş ve seccadeler üretir. Bu süreçte oluşturulan ürünlerin estetik ve fonksiyonel yönlerinin yanında,üretimde kullanılacak tüm malzemeleride özenle seçer.Ayrıca talep durumunda da kişiye özel üretimler yapar.

Bizden Haberler

Yeni Koleksiyon haberleri, Fuar katılımlarımızı, firmamız hakkında güncel bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.